Pierwsze zwycięstwo Cosmosu.

W pierwszych minutach przystąpiliśmy do zmasowanego ataku.

W 9 min. sędzi dyktuje rzut wolny dla Cosmosu, do piłki podszedł Paweł Romań

Przegrana w derbach. Cosmos Radzimów 2:3 Bazalt Sulików.

W pierwszych minutach gra toczyła się w środku pola żadna drużyna nie mogła przedrzeć się w pole karne rywala. W 12 min. po dośrodkowaniu z rzutu rożnego groźnym strzałem

Pogrom w ostatnim sparingu!
Cosmos Radzimów wygrał mecz na wyjeździe z Orlikiem Węgliniec aż 1:9(0:1). W pierwszej połowie nie zanosiło się na taki pogrom, gra była wyrównana, obie strony popełniały dużo błędów, Cosmos zaczął mecz od szybkiej bramki, później miał dużo sytu
Wygrana w sparingu!

Cosmos Radzimów wygrał sparing z Orłem Platerówka 6:1(0:0). Jest to bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę to że nasz zespół grał cały mecz w dziesiątkę, natomiast nasi przeciwnicy nie dość że w kąplecie na boisku to równiesz z długą ławką rezerwowych, m

Czarni Lwówek Śl. 2:1 Cosmos Radzimów
W pierwszej połowie na boisku dominowali gospodarze, którzy po błędach naszych obrońców wychodzili na czyste sytuacje strzeleckie, których nie potrafili wykorzystać. Po 10 minucie gospodarze założyli tak zwany hokejowy „zamek” i nie pozwalali graczom z Radziło
Cosmos Radzimów 3 drużyną na halowym turnieju
    Cosmos Radzimów zajął trzecie miejsce na halowym turnieju o Puchar Wójta Gminy Sulików. Nasza drużyna ograła gospodarzy 1:0, takim samym wynikiem skończył się równierz mecz Cosmosu z Nysą Zgorzelec. Niestety po emocjonującym meczu ulegliśmy Ols
Kompromitacja.
Cosmos po raz kolejny uległ średniej drużynie 0:4. Z taką grą i zaangażowaniem trudno będzie się utrzymać w A klasie. Apeluje do zawodniku żeby sie przyłożyli i zaczęli trenować i osiągać jakieś sukcesy, na które stać pozostałych beniaminków z okręgówki. Oni w
Na remis
Cosmos po słabym meczu zaledwie zremisował z przeciętnom Automatyką Bolesławiec.
Zaczeło się dobrze bo po strzale Arkadiusza Ziomka w 5 min z narożnika pola karnego było juz 1:0. Potem Cosmos grał tylko gorzej tracąc kolejne bramkido przerwy było 1:3. Na szczę
Kolejna przegrana
Tym razem Cosmos uległ Chrobremu Nowogrodziec. Jest to jedna z lepszych drużyn w okręgówce z aspiracjami na awans do IV ligi.
Forum
Zapraszam do rejestrowania się na forum dyskusyjnym Cosmosu Radzimów.
Na remis.
Cosmos po średnim meczu zremisował z  Łużycami Lubań. Releacja wkrótce.
Zwycięstwo!
Cosmos zainkasaował 3 pkt. po wspaniałym meczu. Więcej w dziale Relacje
Zapowiedź
Już w najbliższą niedziele przyjdzie zmierzyć się nam ze Spartą Zebrzydowa, która również nie spisuje się najlepiej w rozgrywkach. Drużyna ta u siebie gra w miare oczekiwań, ale na wyjeżdzie nasz najbliższy przeciwnik nie spisuje się najlepiej, więc mamy szanse na zdobycie