Strona główna
Dzisiaj jest:5-5-2024

Pogrom w ostatnim sparingu!

Cosmos Radzimów wygrał mecz na wyjeździe z Orlikiem Węgliniec aż 1:9(0:1). W pierwszej połowie nie zanosiło się na taki pogrom, gra była wyrównana, obie strony popełniały dużo błędów, Cosmos zaczął mecz od szybkiej bramki, później miał dużo sytuacji strzeleckich ale nawet w sytuacji sam, na sam nie mogliśmy strzelić bramki a do głosu dochodzili coraz częściej gospodarze. Zaraz po przerwie było 0:2 , jednak to za bardzo rozluźniło naszych piłkarzy, którzy podali do przeciwnika we własnym polu karnym, zostawiając zawodnika sam, na sam z bramką. Przy stanie 2:1 weszło do naszej gry dużo nerwowości, było blisko utraty gola, lecz gdy za chwile padła bramka na 3:1 to nasi przeciwnicy podupadli sportowo i zaczęli tracić bramki. Przy stanie 9:1 sędzia zakończył spotkanie przed czasem na prośbę piłkarzy z Węglińca. Mimo tej porażki drużyna Orlika pokazała że jest dobrą drużyną potrafiącą grać piłką, a zwłaszcza że grają w niej głównie młodzi piłkarze, którzy za parę lat mogą podbić A-klase...