Strona główna
Dzisiaj jest:5-5-2024

Przegrana w derbach. Cosmos Radzimów 2:3 Bazalt Sulików.

W pierwszych minutach gra toczyła się w środku pola żadna drużyna nie mogła przedrzeć się w pole karne rywala. W 12 min. po dośrodkowaniu z rzutu rożnego groźnym strzałem popisał się Marcin Śrutka, bramkarz z kłopotami wybija piłkę.

Parę minut później po strzale Kasińskiego z 20 metra bramkarz wybija piłę nad poprzeczkę.

W 22 min po zamieszaniu w polu karnym nowy nabytek Cosmosu Daniel Więckowski strzela bramkę samobójczą.

Goście nie cieszyli długo golem gdyż w 27 minucie po rzucie rożnym bramkę zdobywa Paweł Romańczuk.

Cosmos cały czas próbował atakować, ale niecelne podania pomocników nie pomagały w zdobyciu gola.

W 40 minucie sędzia podyktował rzut wolny dla Cosmosu, pomocnym strzale Pawła Romańczuka piła wychodzi na rzut rożny.

W drugiej połowie podopieczni Piotra Ziomka ciągle przeważali, ale nie potrafili utorować sobie drogi do bramki przeciwnika.

W 66 minucie po kornerze goście obejmują prowadzenie, niepilnowany gracz Bazaltu strzela bramkę.

Parę minut później sędzia w polu karnym dyktuje rzut wolny pośredni, który goście wykorzystują 3:1 dla Bazaltu.

W ostatniej minucie spotkania honor Cosmosu ratuje Marcin Śrutka, który zdobywa bramkę kontaktową.